Radek Rado Hýbal

Radek Rado Hýbal

Radek „Rado“ Hýbal

(Street Soul)

Začal tančit ve věku 14 let v Taneční škole Dynamic Studio 6, později pomáhal založit taneční skupinu “ High Edition” a začal učit v různých studiích. Následně odletěl na Nový Zéland, kde pomáhal vést a učil v taneční škole “City Dance” v Aucklandu. Když se vrátil, začal učit v TS No Feet, kde postupem času měl na starosti jednu pobočku. Nyní dává veškerou svoji energii do nově založeného studia STREET SOUL.

Když začínal vůbec ho nenapadlo, že se tancováním bude živit a bude to jeho život: „Nemyslím to jen obrazně ale z hloubky svého srdce vím, že tanec mi dává vnitřní klid a vždy mě ukáže tu správnou cestu. Díky tancování jsem poznal co znamená : Respekt, motivace, disciplína a vášeň pro něco co děláte srdcem.“

Přes začátky na battlech (sóla, dua, tria, crew) , kterých se pořád rád účastní (např: SDK 2015 a 2016), se také začal věnovat choreografiím, ve kterých je schopen realizovat veškeré nápady, které má. Navštěvoval  workshopy nejznámějších tanečníků po celém světe např: Kite, Sori – japan, Salah, Salas, P-Lock – France, A-Train – Sweden. Jeho taneční specializace je “Locking a popping”.